Fakültemiz akademik kadrosu, mezun öğrencilerimizle çevrimiçi toplantıda bir araya geldi.

mezun1

Fakültemizde, mezun öğrencilerimizle Zoom üzerinden bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Dekanımız Prof. Dr. Muharrem Çetin, Dekan Yardımcımız Doç. Dr. Ersoy Soydan, Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Erdem Güven başta olmak üzere öğretim elemanlarımız ve mezun öğrencilerimiz katıldı.

mezun2

Toplantıda konuşan Dekanımız Prof. Dr. Çetin, mezun öğrencilerimizle bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti dile getirerek belirli periyotlarla bu toplantıların tekrarlanacağını aktardı. Mezunlarımızın tecrübelerinin, lisans eğitimine devam eden öğrencilerimiz için yol gösterici olduğunun altını çizen Prof. Dr. Çetin, toplantıya katılan mezunlarımızı Fakültemize davet etti ve önümüzdeki süreçte bu etkinliklerin yüz yüze gerçekleşmesini temenni etti.

mezun3

Türkiye’nin çeşitli illerinden ve Azerbaycan’dan toplantıya katılan mezunlarımız teker teker söz alıp iş hayatlarını ve mezuniyet sonrası yaşadıklarını paylaştılar. Kastamonu Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde aldıkları eğitimin ve kazandıkları kültürün çalışma hayatlarında kendilerine ışık tuttuğunu belirten mezun öğrencilerimiz, Fakültemize duydukları özlemi de dile getirdiler.